UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Cały świat pali węglem napisał ktoś kto w życiu nie opuścił Elbląga? Podaj źródła tej bzdury. Jedz choćby na Litwę czy Łotwę a poczujesz co to jest świeże powietrze. W zeszłym roku w rankingu europejskich miast z najgorszą jakością powietrza ok 30 było z Polski. Wy się przyzwyczailiście do życia w ciągłym smrodzie.
Smutna prawda o tym kraju