Wybrany wątek opinii
Najwyższy czas pognać tuskanów i byłych PZPRowców i wrócić do węgla i przerwać to niszczenie kraju.
Do moderacji
Odpowiedz
17
12
Hahaha, to dopiero zaczniesz płacić rachunki za ogrzewanie i energię elektryczną. Wydobycie węgla w większości polskich kopalń jest nieopłacalne, ze względu na dostępność złóż. Od kilkunastu lat próbujemy zawrócić kijem rzekę i kończy się "jedynie" na olbrzymich dotacjach dla górnictwa.
Do moderacji
Odpowiedz
4
5
Dziwne, wiele krajów wydobywa węgiel i to im się opłaca i kalkuluje, ,tylko w Polsce jest wielu od lat narracja i propaganda, że nam to się nie opłaca.
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
Polska ma wysokie podatki, za dużo związkowców, polityków oraz "uczciwych inaczej" do wykarmienia-dorobienia....
Do moderacji
Odpowiedz
1
0