Wybrany wątek opinii

Najwyższy czas pognać tuskanów i byłych PZPRowców i wrócić do węgla i przerwać to niszczenie kraju.
(2025.12.16)
Hahaha, to dopiero zaczniesz płacić rachunki za ogrzewanie i energię elektryczną. Wydobycie węgla w większości polskich kopalń jest nieopłacalne, ze względu na dostępność złóż. Od kilkunastu lat próbujemy zawrócić kijem rzekę i kończy się "jedynie" na olbrzymich dotacjach dla górnictwa.
(2025.12.16)
Dziwne, wiele krajów wydobywa węgiel i to im się opłaca i kalkuluje, ,tylko w Polsce jest wielu od lat narracja i propaganda, że nam to się nie opłaca.
(2025.12.18)
Polska ma wysokie podatki, za dużo związkowców, polityków oraz "uczciwych inaczej" do wykarmienia-dorobienia....
(2025.12.20)
Powrót do komentarzy