UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Hahaha, to dopiero zaczniesz płacić rachunki za ogrzewanie i energię elektryczną. Wydobycie węgla w większości polskich kopalń jest nieopłacalne, ze względu na dostępność złóż. Od kilkunastu lat próbujemy zawrócić kijem rzekę i kończy się "jedynie" na olbrzymich dotacjach dla górnictwa.