UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Hahaha, to dopiero zaczniesz płacić rachunki za ogrzewanie i energię elektryczną. Wydobycie węgla w większości polskich kopalń jest nieopłacalne, ze względu na dostępność złóż. Od kilkunastu lat próbujemy zawrócić kijem rzekę i kończy się "jedynie" na olbrzymich dotacjach dla górnictwa.


Anuluj