Wybrany wątek opinii

Cały świat pali węglem tylko nie Elbląg. Tacy mądrzy są w tych eko i epec a wy głupi płacicie
(2025.12.16)
Cały świat pali węglem napisał ktoś kto w życiu nie opuścił Elbląga? Podaj źródła tej bzdury. Jedz choćby na Litwę czy Łotwę a poczujesz co to jest świeże powietrze. W zeszłym roku w rankingu europejskich miast z najgorszą jakością powietrza ok 30 było z Polski. Wy się przyzwyczailiście do życia w ciągłym smrodzie.
Smutna prawda o tym kraju (2025.12.16)
@Smutna prawda o tym kraju - Możecie minusowac. Prawda jest taka że Polska śmierdzi zimą. " w 2016 r. aż 33 polskie miasta załapały się do rankingu 50 najbardziej zanieczyszczonych pod tym względem miast Europy. W 2018 r. nasza reprezentacja w tym gronie spuchła nawet do 36 przedstawicieli. "
Elbląg też smierdzi (2025.12.17)
Powrót do komentarzy