UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jak u siebie zakładałem piec dwufunkcyjny na gaz - gaz był tańszy o 100% - teraz lepiej opłacało by się palić węglem.... a jak gaz zdrożeje o 200% i grzanie będzie kosztować 20x drożej jak węglem i co pan na to POwie ? Kto za to zapłaci pan czy my ?