UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Japonia lata temu wybudowała spalarnie śmieci, głównie plastiku. Palą nim zamiast węgla. Ktoś kiedyś słyszał, żeby jakieś ekoludki krzyczały, że Japonia truje planetę? Nie. Wszyscy się cieszą, że w Japonii jest czyściutko, że powietrze jest czyste, że nie oceanu nie syfią. Proszę mi wytłumaczyć, dlaczego takich spalarni nie wolno budować w Europie, zredukować koszty pozyskiwania energii i cieszyć się czystością i ekologią?


Anuluj