UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Cały świat pali węglem napisał ktoś kto w życiu nie opuścił Elbląga? Podaj źródła tej bzdury. Jedz choćby na Litwę czy Łotwę a poczujesz co to jest świeże powietrze. W zeszłym roku w rankingu europejskich miast z najgorszą jakością powietrza ok 30 było z Polski. Wy się przyzwyczailiście do życia w ciągłym smrodzie.

Smutna prawda o tym kraju

Anuluj