UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Hahaha, to dopiero zaczniesz płacić rachunki za ogrzewanie i energię elektryczną. Wydobycie węgla w większości polskich kopalń jest nieopłacalne, ze względu na dostępność złóż. Od kilkunastu lat próbujemy zawrócić kijem rzekę i kończy się "jedynie" na olbrzymich dotacjach dla górnictwa.