49
21.11.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Chory system - Dokładnie. Jeszcze utrzymujemy bez sensu pół sejmu, senat, starostwa powiatowe, powiatowe urzędy pracy itp.
(2025.11.21)
@Chory system - Jak zauważyłeś "NFZ ma dziurę na ponad 20 miliardów PLN. " Rocznie na NFZ idzie ponad 200 mld. Więc te 2 mld jakie wośp zebrał od początku istnienia pokazuje skalę nicości tej zbiórki. Ale pompa i wielkie wow musi być. I przytulenie kasiorki przy okazji. I światełko do nieba. Pomijam kolosalne koszty tej imrezy.
(2025.11.21)
Taaaak, "Sprzedać pałace KK" te ze złota, z brylantami, RR, Bentleyami, Mercedesami..... ha, następny odklejony który się nasłuchał i naoglądał...
(2025.11.21)
Cyrk na kółkach, w którym już nikt się nie śmieje.
33 (2025.11.21)

info

9  
  0
Skoro tak "wszyscy" chętnie chcą dawać "na owsiaka" żeby potem te pieniądze (prawie całe; ) przekazać na sprzęt do szpitali - to mam inną propozycję - niech nam podwyższą podatki albo np. składkę zdrowotną zus i wtedy automatycznie będzie więcej pieniędzy na szpitale - i nasze biedne dzieci nie będą musiały na mrozie zbierać do puszek - a owsiakowi niech odpalą 1 złotego melona za utracone zyski - i wszyscy będą zadowoleni.
(2025.11.21)

info

4  
  2
Przypomniało mi się, że jak z wycieczką byłem dwa razy wKaliningradzie, to za każdym razem przywoziłem tanią r. skąWódkę Stoliczną, i Maskowską Wódki nie ma, ale butelki zostały. No i takie butelki te Stoliczne i Moskowskije to jak nic żelaznyDowód na moją ru. kąA. enturę. Czy musze jak najszybciej te butelki wyrzucić, czy głęboko w ziemi zakopać?
donChichot (2025.11.21)

info

0  
  2
4lekarzom w K.... szpitalPłaci łącznie10mln zł rocznie czyli 250tys. /m-c !!! a dla 240pielęgniarek brak37,5 mlnzł zaZaległości.
tyle (2025.11.21)
WOŚP TAK - bawcie się ile chcecie za pieniądze i czas wolontariuszy. Natomiast sztuczna presja, że wydatki publiczne mają na to iść NIE. To się nie robi samo. Scena się nie zbuduje. Zabezpieczenie tej imprezy niby charytatywnie się robi. Guzik prawda. Na plecach samorządów to jedzie. Dzieciaków, które na Librus dostają jasny przekaz, na sztabach szkolnych z rodzicami zaleca się być. Będzie to mile widziane i po cichu punktowane.
(2025.11.21)

info

5  
  1
@MariuszLewandowski-Fc - No właśnie ile można jeszcze przymykać na to oko. Może jeszcze elbląska Policja dochód z mandatów z dnia 25 stycznia przeznaczy na WOŚP.
(2025.11.21)
Ale pompa i wielkie wow musi być- to właśnie metoda szantażu i budowania mody... Kto nie wspiera ten łajza... Manipulacja i ti najniższego poziomu jak dla mnie. Ale w simie nawet nie chodzi o ideę - chodzi właśnie o koszta tej zabawy i ustalenie kto jest beneficjęntem blisko połowy kosztów...
MariuszLewandowski-Fc (2025.11.21)