Wybrany wątek opinii
Pan Kulik Komendant Straży Miejskiej dostał właśnie zapytanie o raporty z pracy SM podczas tych 32 finałów... W poniedziałek mamy otwartą debatę budżetowa o zobaczymy czy i jakie dane można uzyskać od Pani Skarbnik. Mam nadzieje że nie będę jedyny który zapyta o wydatki Gminy na wsparcie Pana Jerzego Owsiaja i jego środowiska politycznego które jak widzę próbuje wrócić do tępej politycznej indoktrynacji młodzieży i zamordystycznego trzymania Elblążan po butem. Rozkład moralny Pisu doszedł do dna bo patrzą na to nawet bez próby protestu, ,, Pytanie brzmi to jeszcze szmoandaki czy już miękkiszony ?
Do moderacji
Odpowiedz
9
7
@MariuszLewandowski-Fc - No właśnie ile można jeszcze przymykać na to oko. Może jeszcze elbląska Policja dochód z mandatów z dnia 25 stycznia przeznaczy na WOŚP.
Do moderacji
Odpowiedz
5
0
Na razie pytam o wydatki Straży Miejskiej, ,, ,, Potem będę pytał Policji w Poniedziałek debata budżetowa - zapytam Pani Skarbnik ile może kosztować wsparcie WOŚP w 2026 i ile kosztowało w 2025?
Do moderacji
Odpowiedz
4
1