A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Wesoło niektórym, aby na pewno są powody do dumy?
lampartowa, babciak, tusek, chyba muszę odstawić.....
Na razie pytam o wydatki Straży Miejskiej, ,, ,, Potem będę pytał Policji w Poniedziałek debata budżetowa - zapytam Pani Skarbnik ile może kosztować wsparcie WOŚP w 2026 i ile kosztowało w 2025?
Szkoły aby pozyskać gadżety WOŚP muszą u nich w fundacji zapłacić tj. za koszulki, kubki itd. Czyli Pan od Sepsy zarabia podwójnie.
Miliony Polaków sympatyzujących z WOŚP zastanawia się ilu tysiącom chorych przekazywany sprzęt pomógł lub życie uratował i ilu tysiącom jeszcze pomoże. Dla prawicowych środowisk kluczowa jest odpowiedź na pytanie ile zarobił Owsiak i ile ukradł. Dlaczego? Każdy sądzi według siebie? Jazgoczą ile wlezie. Bombardują Owsiaka ale są pełni zrozumienia dla prawicowych obdarowanych przez PiS fundacji czy wyprowadzaniu pieniędzy ze słynnego funduszu. Ale czy można wierzyć w ten prawicowy jazgot i w to co mówią? Jak wierzyć komuś kto dla wielu jest prawicową nadzieją na przyszłość w to co mówił o WOŚP i Owsiaku jak mówi też, że komory gazowe to fejk.
Z tym zbieraniem pieniędzy to jest wielkie oszustwo. Jak wiele lat temu Owsiak wpadł na ten pomysł to armia młodych woluntariuszy z puszkami biegała po ulicach. Teraz nikt z puszkami nie biega a ogłoszone wyniki zbiórek sięgają kilkuset milionów.
Jak to jest możliwe?. Od razu odpowiem. W niektórych sieciach handlowych czy też bankach robiąc zakupy lub wykonując jakieś operacje bankowe /od każdej transakcji czy też zakupu bez naszej zgody/ odprowadzany jest określony procent na konto tej fundacji. I tak wyglądają te niby dobrowolne i od serca zbiórki. To jest zwykłe oszustwo.
@Ryszard123 - Skąd zatem owe 10 milionów kosztów zarządu ? Płace powinny być w innej pozycji..... Diety fundusze reprezentacyjne i wydatki na ośmiorniczki oraz szczaw i mirabelki ????
@Czy - Kolego jakoś mi daleko do pytania ile zarobił Owsiak - da mu Bóg miliony... Tylko że albo jest się działaczem społecznym albo się bierze pensje i wtedy jest się pracownikiem. Albo albo.... Problem w tym że w Polsce jest cała kasta ludzi którzy zamieniają publiczną kasę na prywatną wypłatę / na przykład Dynastia Jachiomowiczów w ESWIPie / którzy jako organizacje społeczne odmawiają wglądu w ich dokumenty księgowe a jednocześnie żądają by ich celebrować jako działaczy społecznych i nie patrzeć im na "ręce które kradną" że tak malowniczo napisze.... Skoro sprawdzamy fundusz sprawiedlwości to sprawdzmy też PUBLICZNIE WOŚP i "spółki" córki Nic więcej ale też nic mniej. Każdemu po równo w sprawie społecznej kontroli
Raczej dowód na to że WOŚP sprzedaje usługę reklamową pod pozorem promowania akcji... Za daleko z tym wnioskiem ?
@MariuszLewandowski-Fc - Towarzysze sprawdzajcie. Owsiakowi chyba nie Bóg(kimkolwiek jest) daje miliony, jest taka kasta która czepie od bogu miliony, ale to trudno zauważyć?