UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@MariuszLewandowski-Fc - No właśnie ile można jeszcze przymykać na to oko. Może jeszcze elbląska Policja dochód z mandatów z dnia 25 stycznia przeznaczy na WOŚP.


Anuluj