UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@MariuszLewandowski-Fc - No właśnie ile można jeszcze przymykać na to oko. Może jeszcze elbląska Policja dochód z mandatów z dnia 25 stycznia przeznaczy na WOŚP.
@MariuszLewandowski-Fc - No właśnie ile można jeszcze przymykać na to oko. Może jeszcze elbląska Policja dochód z mandatów z dnia 25 stycznia przeznaczy na WOŚP.