UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Chory system - Jak zauważyłeś "NFZ ma dziurę na ponad 20 miliardów PLN. " Rocznie na NFZ idzie ponad 200 mld. Więc te 2 mld jakie wośp zebrał od początku istnienia pokazuje skalę nicości tej zbiórki. Ale pompa i wielkie wow musi być. I przytulenie kasiorki przy okazji. I światełko do nieba. Pomijam kolosalne koszty tej imrezy.