Wybrany wątek opinii
NFZ ma dziurę na ponad 20 miliardów PLN. Tymczasem rząd wypłaca 30 mld ROCZNIE na 13 i 14 dla emerytów. Kolejne miliardy dla górników. Jak w tym kraju ma być lepiej ?
Do moderacji
Odpowiedz
12
24
@Chory system - Zaraz pewnie pisowcy powiedzą że oni sobie zapracowali na 13 emerytury i że jak chcemy oszczędzać to trzeba zabrać dzieciom 800+. Smutna prawda
Do moderacji
Odpowiedz
7
12
@Chory system - Ile miliardów przeznaczane jest na program 800+?
Do moderacji
Odpowiedz
3
5
@Chory system - Dokładnie. Jeszcze utrzymujemy bez sensu pół sejmu, senat, starostwa powiatowe, powiatowe urzędy pracy itp.
Do moderacji
Odpowiedz
3
1
@Chory system - Jak zauważyłeś "NFZ ma dziurę na ponad 20 miliardów PLN. " Rocznie na NFZ idzie ponad 200 mld. Więc te 2 mld jakie wośp zebrał od początku istnienia pokazuje skalę nicości tej zbiórki. Ale pompa i wielkie wow musi być. I przytulenie kasiorki przy okazji. I światełko do nieba. Pomijam kolosalne koszty tej imrezy.
Do moderacji
Odpowiedz
5
4
4lekarzom w K....
szpitalPłaci łącznie10mln zł rocznie czyli 250tys. /m-c !!! a dla 240pielęgniarek brak37,5 mlnzł zaZaległości.
Do moderacji
Odpowiedz
4
0
Ale pompa i wielkie wow musi być- to właśnie metoda szantażu i budowania mody... Kto nie wspiera ten łajza... Manipulacja i ti najniższego poziomu jak dla mnie. Ale w simie nawet nie chodzi o ideę - chodzi właśnie o koszta tej zabawy i ustalenie kto jest beneficjęntem blisko połowy kosztów...
Do moderacji
Odpowiedz
3
2