UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Skoro tak "wszyscy" chętnie chcą dawać "na owsiaka" żeby potem te pieniądze (prawie całe; ) przekazać na sprzęt do szpitali - to mam inną propozycję - niech nam podwyższą podatki albo np. składkę zdrowotną zus i wtedy automatycznie będzie więcej pieniędzy na szpitale - i nasze biedne dzieci nie będą musiały na mrozie zbierać do puszek - a owsiakowi niech odpalą 1 złotego melona za utracone zyski - i wszyscy będą zadowoleni.


Anuluj