UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
4lekarzom w K.... szpitalPłaci łącznie10mln zł rocznie czyli 250tys. /m-c !!! a dla 240pielęgniarek brak37,5 mlnzł zaZaległości.
tyle
4lekarzom w K.... szpitalPłaci łącznie10mln zł rocznie czyli 250tys. /m-c !!! a dla 240pielęgniarek brak37,5 mlnzł zaZaległości.
tyle