UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

4lekarzom w K.... szpitalPłaci łącznie10mln zł rocznie czyli 250tys. /m-c !!! a dla 240pielęgniarek brak37,5 mlnzł zaZaległości.

tyle

Anuluj