UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ale pompa i wielkie wow musi być- to właśnie metoda szantażu i budowania mody... Kto nie wspiera ten łajza... Manipulacja i ti najniższego poziomu jak dla mnie. Ale w simie nawet nie chodzi o ideę - chodzi właśnie o koszta tej zabawy i ustalenie kto jest beneficjęntem blisko połowy kosztów...
MariuszLewandowski-Fc