UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ale pompa i wielkie wow musi być- to właśnie metoda szantażu i budowania mody... Kto nie wspiera ten łajza... Manipulacja i ti najniższego poziomu jak dla mnie. Ale w simie nawet nie chodzi o ideę - chodzi właśnie o koszta tej zabawy i ustalenie kto jest beneficjęntem blisko połowy kosztów...

MariuszLewandowski-Fc