UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przypomniało mi się, że jak z wycieczką byłem dwa razy wKaliningradzie, to za każdym razem przywoziłem tanią r. skąWódkę Stoliczną, i Maskowską Wódki nie ma, ale butelki zostały. No i takie butelki te Stoliczne i Moskowskije to jak nic żelaznyDowód na moją ru. kąA. enturę. Czy musze jak najszybciej te butelki wyrzucić, czy głęboko w ziemi zakopać?

donChichot

Anuluj