UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Skoro tak "wszyscy" chętnie chcą dawać "na owsiaka" żeby potem te pieniądze (prawie całe; ) przekazać na sprzęt do szpitali - to mam inną propozycję - niech nam podwyższą podatki albo np. składkę zdrowotną zus i wtedy automatycznie będzie więcej pieniędzy na szpitale - i nasze biedne dzieci nie będą musiały na mrozie zbierać do puszek - a owsiakowi niech odpalą 1 złotego melona za utracone zyski - i wszyscy będą zadowoleni.