A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Masa ludzi, dzieciaków, młodzieży ale i dorosłych ludzi zapisuje się na wolontariusza i zbiera do puszki a potem w domu wyciąga te pieniądze linijką i zabiera. Widziałem takie rzeczy na własne oczy jak w biały dzień za winklem "wolontariusze" wyciągali hajs z puszek. A to czego nie wyciągną to przejdzie przez Złotego Melona i też znaczna suma wsiąknie. Zbierajcie dalej :D
nie misiu, suszarkę do prania mam w łazience... jest takie urządzenie, poczytaj w necie... era tarki już się skonczyła
Po akcji na "Walkę z sepsą" że jeszcze to się kręci i wpłacane oraz organizowane jest za NASZE -czyt publiczne pieniądze SZOK
Zawsze tak było dlatego powstały puszki jak sejfy Tyle że to wyjaśnia powszechność zgłoszeń Wolontariuszy ale nie wyjaśnia motywy darczyńców. Stowarzyszenie "SERCE ZA UŚMIECH" działa wspierając Szpital Miejski jej zarząd to wolontariusze a ma 2 tyś złotych na koncie. Medialna Mega Manipulacja istny "ROK 1984" tyle że na ulicach nie na ekranie
Skarbie... żeby Ciebie zrozumieć trzeba się zaniżyć do twojego poziomu a to nie będzie takie proste !
Tak pasuje, a ty żyjesz w minionej epoce.
@Chory system - Ile miliardów przeznaczane jest na program 800+?
A jak wygląda Kowalska i Rzeźnicka dzbanie jeden. Buduj z cegły XIX wiecznej jak Ciebie stać.
Kradzieje. Tyle w temacie.
Funkcjonariusze z KK zaczną klekotać, że to im kasa ucieknie. Sprzedać pałace KK i będzie kasa.