Zostań wolontariuszem podczas 34. Finału WOŚP

49
21.11.2025
Zostań wolontariuszem podczas 34. Finału WOŚP
fot. MOSiR w Elblągu
Wielkimi krokami (25 stycznia) zbliża się 34. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem grać będziemy dla zdrowych brzuszków dzieci. Dołącz do elbląskiego sztabu już teraz i graj razem z Orkiestrą!

Wolontariuszem można zostać na dwa sposoby: poprzez rekrutację w Sztabie lub rekrutację internetową. Za pierwszy z nich odpowiada Regionalne Centrum Wolontariatu w Elblągu, znajdujące się przy ul. Zw. Jaszczurczego 17 (p. 26, tel. 55 235 18 85). Wystarczy odwiedzić wskazany adres zabierając ze sobą zdjęcie, dowód/legitymację oraz podając swoje dane kontaktowe. Osoby nieletnie powinny zgłosić się do Sztabu z opiekunem prawnym. Sztab jest dyspozycyjny od poniedziałku do piątku między 9:00 a 16:00.

Z kolei rekrutacja online jest najszybszą formą rejestracji. Wystarczy przejść na adres https://iwolontariusz.wosp.org.pl i wypełnić formularz zgłoszeniowy, posługując się numerem elbląskiego Sztabu – 6309. Po wysłaniu zgłoszenia należy poczekać na odpowiedź Sztabu, który potwierdzi dane osobowe oraz nadanie numeru identyfikatora. Osoba niepełnoletnia nie może samodzielnie zarejestrować się jako wolontariusz. W tym wypadku opiekun musi założyć konto „Opiekuna wolontariusza”. Wolontariusz, który nie ukończył 16-go roku życia, kwestuje w towarzystwie osoby pełnoletniej za zgodą Szefa Sztabu.

Każdy Wolontariusz ma trzy możliwości prowadzenia zbiórek: tradycyjnie do puszki, w Internecie za pomocą eSkarbonki lub łącząc te dwie formy – zbierać zarówno do tradycyjnej skarbonki, jak i do swojej eSkarbonki. Niezależnie od wybranego sposobu rekrutacji oraz prowadzenia zbiórki, kwestujesz w imieniu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, za co należy Ci się ogromny szacunek. Siema i do zobaczenia już 25 stycznia na ulicach Elbląga!

MOSIR w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A tak przy okazji pasuje Projektantowi i Radzie Miasta ten budynek do pozostałych na starym mieście ? Już widzę latem wycieczki podziwiając wystawione pranie na balkonie !
(2025.11.21)
wieczne dzieci.... łykają bajki o pomocy jak świeże bułki
(2025.11.21)

info

35  
  14
misiu, stac mnie na suszarkę, a jak bedziesz szedł nachalny to ryjcaaaa i tak do ziemi kierujesz zatem widok na górze cie nie interesuje
(2025.11.21)
Ten budynek to zwykłe dziadostwo
(2025.11.21)
pis atakuje WOŚP bo wiedzą że Owsiak jest czysty bo nic na niego nie znaleźli przez te wszystkie lata. Taką kasę jaką ma WOŚP, to pis by to wszystko ukradł i dlatego tak wyją na Owsiaka, bo nie mogą tego zrobić!
(2025.11.21)
NFZ ma dziurę na ponad 20 miliardów PLN. Tymczasem rząd wypłaca 30 mld ROCZNIE na 13 i 14 dla emerytów. Kolejne miliardy dla górników. Jak w tym kraju ma być lepiej ?
Chory system (2025.11.21)
Słonko ! Czas pokaże ? A suszarkę też wystawiasz na balkon.
(2025.11.21)
Pan Kulik Komendant Straży Miejskiej dostał właśnie zapytanie o raporty z pracy SM podczas tych 32 finałów... W poniedziałek mamy otwartą debatę budżetowa o zobaczymy czy i jakie dane można uzyskać od Pani Skarbnik. Mam nadzieje że nie będę jedyny który zapyta o wydatki Gminy na wsparcie Pana Jerzego Owsiaja i jego środowiska politycznego które jak widzę próbuje wrócić do tępej politycznej indoktrynacji młodzieży i zamordystycznego trzymania Elblążan po butem. Rozkład moralny Pisu doszedł do dna bo patrzą na to nawet bez próby protestu, ,, Pytanie brzmi to jeszcze szmoandaki czy już miękkiszony ?
MariuszLewandowski-Fc (2025.11.21)
@Chory system - Zaraz pewnie pisowcy powiedzą że oni sobie zapracowali na 13 emerytury i że jak chcemy oszczędzać to trzeba zabrać dzieciom 800+. Smutna prawda
Spisiony naród (2025.11.21)
Zbierajcie - zbierajcie, by naiwnie pomagać zbankrutowanej branży medycznej. Zbankrutowanej podwójnie. Zbankrutowanej finansowo, przez ogromne i ciągle rosnące zarobki lekarzy i pielęgniarek. Zbankrutowanej też etycznie z tego samego powodu. Przykłady? 100+ tys dla lekarza SOR w białostockim szpitalu oraz 200 tys w szpitalu konińskim. Po prostu bogowie. W tej perspektywie dary z WOŚP to słuszny trybut dla kasty lekarskiej, która na tym sprzęcie będzie realizowała swoje wybujałe ambicje finansowe. Do przemyślenia
(2025.11.21)

info

24  
  8