UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

jak wymra emeryci to wy zostaniecie gołe i wesołe nie bedzie nic ani parków ani drzew kupa śmieci i nic więcej wy młodzi zniszczycie wszystko wam do szczęścia potrzebne tylko wóda i narkotyki

Grażyna12

Anuluj