UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
jak wymra emeryci to wy zostaniecie gołe i wesołe nie bedzie nic ani parków ani drzew kupa śmieci i nic więcej wy młodzi zniszczycie wszystko wam do szczęścia potrzebne tylko wóda i narkotyki
Grażyna12
jak wymra emeryci to wy zostaniecie gołe i wesołe nie bedzie nic ani parków ani drzew kupa śmieci i nic więcej wy młodzi zniszczycie wszystko wam do szczęścia potrzebne tylko wóda i narkotyki
Grażyna12