UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Ciekawy - To jest taka elbląską mentalność: tworzenie ścieżki na skróty przez trawniki, chodzenie po lewej stronie chodnika, na przejściu dla pieszych też przechodzi się dowolnie zamiast tylko prawą stroną. Wielu mieszkańców zatrzymało się na poziomie tzw. ruskiej mentallności i nie szanują dobra wspólnego innego człowieka.

starsza pani

Anuluj