A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Wystarczy zakładać blokady na koła a zdjecie powinno kosztować 500 zł
Prezydent Słonina często zapraszał do Ratusza Komendanta Policji i przedstawiał mu aktualne postulaty elblążan i prosił o aktywniejsze działanie. A Straż Miejska podlega Prezydentowi, ale, czy on o tym wie ?
Cały ten teren przy stadionie powinien zostać przebudowany na jeden wielki parking po pierwsze stadion po drugie kościół po trzecie cmentarz po czwarte stadion Olimpii.
Czytelnik pewnie jest już emerytem i nie musi wozić dzieci do szkoły i pewnie zapomial jak to już jest zapomniałem tylko dodać że trzeba z dziećmi pokonać jeszcze ruchliwa ulice
@dobra sąsiadka - Złożyć do zarządu dróg pismo żeby postawili znak zakazu zatrzymywania i problem zniknie, jak się zaczną sypać mandat. Tylko trzeba zebrać odpowiednią ilość osób, bo gorzej jak auta przeszkadzają tylko jednej góra dwóm osobom.
Najgłupsze jest to że znak stoi to jest park zakaz ruchu stoi policja i straż nie reaguje
Bez przesady! Zatoka jest bardzo często zajęta. A w niedziele i święta brakuje mnóstwa miejsc. Ktoś tu robi problem tam, gdzie go nie ma!!!
@JAcuś - albo park albo park parking tu nigdy nie powstanie bo teren uznano za zabytkowy i jest pod kontrolą konserwatora zabytków kiedyś w tym miejscu był ogród botaniczny i rosły unikalne drzewa mało co już zostało wam młodzi do szcześcia widzę nic nie potrzeba tylko chlanie i marycha
... wszystko wszystkim przeszkadza, sami konfidenci i donosiciele wszędzie.... Polak przeciwko Polakowi... to jest przykre
Tak przeszkadza mi, że ludzie niszczą to co ładne, przeszkadza mi, że gdy wracam z córką do domu to widzę łysego, który powinien siedzieć w więzieniu, przeszkadza mi, że policja odwozi żony do pracy zamiast dbać o bezpieczeństwo.... itd. , itp....