UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jakoś dziwnie pewnie ci sami kierowcy, gdy pojadą na tańsze zakupy do Niemiec nie parkują tam na chodnikach, trawnikach itp. bo wiedzą, że szybko będą bez dyskusji zmandatowani lub odholowani. A u nas policja nie chce ludzi denerwować bo zostanie zwyzywana. Dlatego, ze taka jest policja, a prokuratora i sądy jeszcze bardziej laskawe tyle niepotrzebnych przestępstw i tragedii, bo reagują dopiero jak jest trup.


Anuluj