Wybrany wątek opinii

Chyba ten donos napisał jakiś emeryt który ma za dużo wolnego czasu i pisze że dla osoby spieszącej się rano do pracy i jeszcze odwożącej dziecko do szkoły wskazany jest rano spacerek. Oczywiście nie pochwalam jeżdżenia tam gdzie jest zakaz wjazdu, ale dawanie takich "rad życiowych" jest żałosne.
(2025.11.21)
jak wymra emeryci to wy zostaniecie gołe i wesołe nie bedzie nic ani parków ani drzew kupa śmieci i nic więcej wy młodzi zniszczycie wszystko wam do szczęścia potrzebne tylko wóda i narkotyki
Grażyna12 (2025.11.21)
Wyjedź z domu 20 minut szybciej i nie będziesz mieć problemu ze soacerrm
Jagódka (2025.11.22)
@Grażyna12 - @ jak wymra emeryci... To spadnie poparcie dla pis.
Piękna wizja (2025.11.23)
@Piękna wizja - ludzie sami wybiorą co dobre wszystkie te partie sa do d takie same jednakowe złodzieje i patfusy i pisowce
Grażyna12 (2025.11.23)
Powrót do komentarzy