Wybrany wątek opinii
Chyba ten donos napisał jakiś emeryt który ma za dużo wolnego czasu i pisze że dla osoby spieszącej się rano do pracy i jeszcze odwożącej dziecko do szkoły wskazany jest rano spacerek. Oczywiście nie pochwalam jeżdżenia tam gdzie jest zakaz wjazdu, ale dawanie takich "rad życiowych" jest żałosne.
Do moderacji
Odpowiedz
8
19
jak wymra emeryci to wy zostaniecie gołe i wesołe nie bedzie nic ani parków ani drzew kupa śmieci i nic więcej wy młodzi zniszczycie wszystko wam do szczęścia potrzebne tylko wóda i narkotyki
Do moderacji
Odpowiedz
6
3
Wyjedź z domu 20 minut szybciej i nie będziesz mieć problemu ze soacerrm
Do moderacji
Odpowiedz
4
0
@Grażyna12 - @ jak wymra emeryci... To spadnie poparcie dla pis.
Do moderacji
Odpowiedz
2
2
@Piękna wizja - ludzie sami wybiorą co dobre wszystkie te partie sa do d takie same jednakowe złodzieje i patfusy i pisowce
Do moderacji
Odpowiedz
2
3