UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jednym słowem Elbląg staje się miastem bezprawia. Wyroki za śmierć po roku pw, narkomanii i przestępcy traktowani jak ofiary, oskarża się policjantów o stosowanie prawa, kryminaliści czują się bezkarnie, narkotyki są powszechne i dostępne praktycznie we wszystkich knajpach i przed nimi. Prawo przestaje istnieć. Czy ludzie normalni, uczciwi powinni zacząć sami stanowić prawo? Czy powinni sami wymierzać kary kryminalistom? Czy sami powinni przebijać opony, rysować karoserie szkodnikom i niszczycielom przyrody? A może wystarczy aby policja i SM wzięła się do roboty?


Anuluj