UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

I tak jest w całym mieście. Parkingi stoją puste a ludność napływowa parkuje na trawnikach. Świetnie widać to u nas na malborskiej ( tu akurat łysi kryminalista) ale i na 1000 lecia (samochody rozjeżdżają zieleń). Gdzie jest słynna Straż Miejska? To samo między blokami na przeciwko Policji. To samo wszędzie gdzie są trawniki. Panowie ze SM żyjecie z naszych podatków.... Może weźmiecie się do roboty?


Anuluj