UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Chyba ten donos napisał jakiś emeryt który ma za dużo wolnego czasu i pisze że dla osoby spieszącej się rano do pracy i jeszcze odwożącej dziecko do szkoły wskazany jest rano spacerek. Oczywiście nie pochwalam jeżdżenia tam gdzie jest zakaz wjazdu, ale dawanie takich "rad życiowych" jest żałosne.


Anuluj