A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Jajko - Rowerem sobie jeżdzij do biedronki a od lini kolei nad zalewem sie odczep.
@weś_nie_opowiadaj - Lokalnym januszom biznesu to nie odpowiada bo nie będą mieć tylu pracowników za najniższą krajową - o to biega
Trzeba będzie zapłacić firmie ponad 20 mln zł za dzialkę, skąd ta kasa na kolej. Coś mocno śmierdzi, że Tusk jeszcze nie odebrał tej działki. Teraz musi to zrobić, ale mocno niechętnie. PO to przeszłość jest KO. Geniuszu coś przegapiłeś.
Właśnie to jest ważna rzecz elblążan, szybki dojazd do pracy w Gdańsku. Kolej nadzalewana to fajna rzecz, ale nierentowna. Może w przyszłości.
@bra - Nic mocniej nie śmierdzi niż w PIS, wiesz geniuszu.
Trzeba być niezłym odklejeńcem, żeby twierdzić, że poziom połączeń kolejowych między Elblągiem a Gdańskiem jest niedostateczny. Na rozkładzie połączeń, pomiędzy godz.4:15 a 21:55 doliczyłem się w sumie 19 połączeń (albo z przesiadkami albo bezpośrednich, z czego te ostatnie stanowią ponad połowę). Do tego dochodzą połączenia autobusowe (tych już nie liczyłem, ale rzecz oczywista, że jest ich sporo). Są oczywiście szybsze niż PKP. Także zbierajcie sobie wasze podpisy, będą mniej więcej tak samo skuteczne jak przyłączenie naszego województwa do pomorskiego. Przydałby się wam kubeł zimnej wody wiadomo na co. A ja się będę śmiać. Teraz śmiała (czyli na szczęście nierealna do spełnienia) hipoteza. Czy gdy powstanie linia do Trójmiasta przez NDG, to pasażerowie jadący do Warszawy, Krakowa, Łodzi, Poznania, Wrocławia i Katowic przesiądą się w Gdańsku, czy lepiej w Olsztynie? Bo przecież nie w Malborku ani Tczewie. Kupa śmiechu z was. Z przewagą kupy.
@Jajko - Lepiej zrobić ścieżkę obok linii kolejowej, jeszcze lepsza atrakcja
Z Elbląga możemy najdalej pojechać bez przesiadki do Białegostoku przez Olsztyn i do Szczecina Głównego przez trójmiasto, ale do pozostałych części kraju nie da się niestety, bo brakuje dla tego miasta ( dla Pasłęka i Morąga również ) linii kolejowej, po której można dojechać bezpośrednio do Warszawy, Krakowa, Łodzi, Zakopanego itd.
Powinno być bezpośrednie połączenie Elbląg Kraków, Wrocław a nie te koszmarne przesiadki z torbami. Elbląg ciągle jest w czarnej.....
@Jajko 9 - A kto i w jakim celu ma jeździć na tej trasie? To lata 70,zakładów już nie ma, ośrodków wczasowych też. Braniewo nie istnieje bez wojska, PGR padły. Więc po co te linia? Ktoś znajdzie jakieś argumenty czy chodzi o sentyment?