UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Trzeba będzie zapłacić firmie ponad 20 mln zł za dzialkę, skąd ta kasa na kolej. Coś mocno śmierdzi, że Tusk jeszcze nie odebrał tej działki. Teraz musi to zrobić, ale mocno niechętnie. PO to przeszłość jest KO. Geniuszu coś przegapiłeś.

bra