Wybrany wątek opinii
Dawtona odda działkę i będzie kasa na kolej. Brawo PO a PiS to historia i pieśń przeszłości.
Do moderacji
Odpowiedz
25
34
Trzeba będzie zapłacić firmie ponad 20 mln zł za dzialkę, skąd ta kasa na kolej. Coś mocno śmierdzi, że Tusk jeszcze nie odebrał tej działki. Teraz musi to zrobić, ale mocno niechętnie. PO to przeszłość jest KO. Geniuszu coś przegapiłeś.
Do moderacji
Odpowiedz
1
6
@bra - Nic mocniej nie śmierdzi niż w PIS, wiesz geniuszu.
Do moderacji
Odpowiedz
6
2
@bra - Telus działki nie przegapił-dzień bez afery w pis-dzień stracony-prawda polexit?
Do moderacji
Odpowiedz
1
2