Wybrany wątek opinii

Dawtona odda działkę i będzie kasa na kolej. Brawo PO a PiS to historia i pieśń przeszłości.
(2025.11.03)
Trzeba będzie zapłacić firmie ponad 20 mln zł za dzialkę, skąd ta kasa na kolej. Coś mocno śmierdzi, że Tusk jeszcze nie odebrał tej działki. Teraz musi to zrobić, ale mocno niechętnie. PO to przeszłość jest KO. Geniuszu coś przegapiłeś.
bra (2025.11.03)
@bra - Nic mocniej nie śmierdzi niż w PIS, wiesz geniuszu.
(2025.11.03)
@bra - Telus działki nie przegapił-dzień bez afery w pis-dzień stracony-prawda polexit?
nielubiekaczek (2025.11.04)
Powrót do komentarzy