UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Właśnie to jest ważna rzecz elblążan, szybki dojazd do pracy w Gdańsku. Kolej nadzalewana to fajna rzecz, ale nierentowna. Może w przyszłości.

bra

Anuluj