Wybrany wątek opinii
Do Gdańska popieram jak najbardziej, ale w dzisiejszych czasach kolej nadzalewowa nie ma racji bytu. Lepiej zrobić w jej miejscu ścieżkę rowerową, która byłaby hitem wśród tras rowerowych w Polsce. Aż trudno uwierzyć, że nie mamy takiej trasy nad Zalewem. Jest tylko bardzo niebezpieczna droga 503.W wielu miejscach tak urokliwe trasy pobudziły znacznie lokalną turystykę, zwiększając ją o średnio 30%.
Do moderacji
Odpowiedz
38
20
@Jajko - Rowerem sobie jeżdzij do biedronki a od lini kolei nad zalewem sie odczep.
Do moderacji
Odpowiedz
6
5
@Jajko - Lepiej zrobić ścieżkę obok linii kolejowej, jeszcze lepsza atrakcja
Do moderacji
Odpowiedz
4
1
@Jajko 9 - A kto i w jakim celu ma jeździć na tej trasie? To lata 70,zakładów już nie ma, ośrodków wczasowych też. Braniewo nie istnieje bez wojska, PGR padły. Więc po co te linia? Ktoś znajdzie jakieś argumenty czy chodzi o sentyment?
Do moderacji
Odpowiedz
5
4
@Jajko - Popieram ścieżkę rowerową w 100 procentach. Kolej nadzalewowa to utopia. Do Gdańska szybka kolej ma sens.
Do moderacji
Odpowiedz
2
1