A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@weś_nie_opowiadaj - Jest taki plan kolei metropolitalnej z Elbląga przez Nowy Dwór Gdański z jedną stacją do Gdańska w 20 lub mniej minut. Tylko trzeba mieć pieniądze.
chory pomysł!!!!!
Nowy Elbląg - Stary PIS
Elbląg - Gdańsk ok, kolej nadzalewową to wyrzucanie pieniędzy w błoto.
Brak z Elblągu do Krakowa oraz Wroclaw ? Zero rozklad jazda
Jak najwięcej w Ilawie i Malbork! Świr
Gdańsk Główny - Nowy Dwór Gdański - Elbląg Zdrój - Elbląg
Do niedawna jeszcze latem zbierali na to samo podpisy w formie elektronicznej - co z tymi podpisami ? Gdzie to jest ?
Gdyby to ode mnie zależało: to by było połączenie (Elbląg- Tolkmicko-:Frombork- Braniewo) ● zamiast pociągu relacji Braniewo- Olsztyn by było połączenie (Elbląg- Młynary- Braniewo- Pieniężno- Orneta- Dobre Miasto- Olsztyn) ● Pociąg relacji Elbląg- Słupsk (w sezonie letnim by jeździł do Ustki) ● Zostały by też przywrócone połączenia: TLK ALBATROS do Szczecina ○ TLK BIEBRZA do Katowic p. Białystok i Warszawę ○ TLK GRYF do Suwałk ○ TLK KALINKA do Kaliningradu i do Berlina ○ TLK NOGAT do Warszawy p. Malbork, Iława, Działdowo ○ TLK POSEJDON do Szczecina p. Kołobrzeg ○ TLK RYBAK do Szczecina (z bezpośrednimi wagonami na Hel)
To po co było sprzedawać dworzec kolejowy Elbląg Zdrój jak tędy by miał jechać pociąg do Braniewa (przezTolkmicko, Frombork), albo do Gdyni (przez Nowy Dwór Gdański, Gdańsk, Sopot )
młodzi pisowcy to też pisowcy - psuć tylko potrafią