47
03.11.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@weś_nie_opowiadaj - Jest taki plan kolei metropolitalnej z Elbląga przez Nowy Dwór Gdański z jedną stacją do Gdańska w 20 lub mniej minut. Tylko trzeba mieć pieniądze.
(2025.11.03)
chory pomysł!!!!!
pila (2025.11.03)

info

5  
  32
Nowy Elbląg - Stary PIS
(2025.11.03)

info

5  
  3
Elbląg - Gdańsk ok, kolej nadzalewową to wyrzucanie pieniędzy w błoto.
DDR (2025.11.03)

info

6  
  7
Brak z Elblągu do Krakowa oraz Wroclaw ? Zero rozklad jazda Jak najwięcej w Ilawie i Malbork! Świr
E tam (2025.11.03)

info

4  
  2
Gdańsk Główny - Nowy Dwór Gdański - Elbląg Zdrój - Elbląg
Lisewski (2025.11.03)

info

5  
  2
Do niedawna jeszcze latem zbierali na to samo podpisy w formie elektronicznej - co z tymi podpisami ? Gdzie to jest ?
do Nowy Elbląg (2025.11.03)

info

6  
  2
Gdyby to ode mnie zależało: to by było połączenie (Elbląg- Tolkmicko-:Frombork- Braniewo) ● zamiast pociągu relacji Braniewo- Olsztyn by było połączenie (Elbląg- Młynary- Braniewo- Pieniężno- Orneta- Dobre Miasto- Olsztyn) ● Pociąg relacji Elbląg- Słupsk (w sezonie letnim by jeździł do Ustki) ● Zostały by też przywrócone połączenia: TLK ALBATROS do Szczecina ○ TLK BIEBRZA do Katowic p. Białystok i Warszawę ○ TLK GRYF do Suwałk ○ TLK KALINKA do Kaliningradu i do Berlina ○ TLK NOGAT do Warszawy p. Malbork, Iława, Działdowo ○ TLK POSEJDON do Szczecina p. Kołobrzeg ○ TLK RYBAK do Szczecina (z bezpośrednimi wagonami na Hel)
(2025.11.03)

info

5  
  6
To po co było sprzedawać dworzec kolejowy Elbląg Zdrój jak tędy by miał jechać pociąg do Braniewa (przezTolkmicko, Frombork), albo do Gdyni (przez Nowy Dwór Gdański, Gdańsk, Sopot )
(2025.11.03)
młodzi pisowcy to też pisowcy - psuć tylko potrafią
(2025.11.03)

info

2  
  8