UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Z Elbląga możemy najdalej pojechać bez przesiadki do Białegostoku przez Olsztyn i do Szczecina Głównego przez trójmiasto, ale do pozostałych części kraju nie da się niestety, bo brakuje dla tego miasta ( dla Pasłęka i Morąga również ) linii kolejowej, po której można dojechać bezpośrednio do Warszawy, Krakowa, Łodzi, Zakopanego itd.

nwm

Anuluj