47
03.11.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Nie ma czegoś takiego jak "ruch owbywatelski nowy Elbląg". To tylko towarzysz Pytliński od Hołowni, może razem z mamą biją pianę.
Stary Elbląg (2025.11.03)

info

2  
  1
Taki sam mądry pomysł jak rów na mierzei!
Głos z oddali (2025.11.03)

info

2  
  4
Powinny byc polaczenia bezposrednio z Warszawa, Krakowem, a nie trzeba jechac specjalnie do Malborka. To chore przeciez Malbork jest mniejszy niz Elblag.
(2025.11.04)
U Owczesne wladze sprzedal Elblag. No oddal I w wzamian za stolki.
(2025.11.04)
@bra - Telus działki nie przegapił-dzień bez afery w pis-dzień stracony-prawda polexit?
nielubiekaczek (2025.11.04)
@bra - Pisowcy liczą na szybką kolej do Budapesztu
Chester (2025.11.04)
Na elbląskim dworcu brakuje windy, co byłoby ogromnym usprawnieniem dla wszystkich praktycznie: i dla starszych, i z małymi dziećmi, i z bagażami. W wielu mniejszych miasteczkach są windy np. w Puławach, a Elbląg wysyła na perony ochronę kolei, żeby nikt nie przechodził przez tory ale do pomocy to nie ma nikogo.
(2025.11.04)

info

3  
  3
Ruch Obywatelski proponuje modernizację elbląskiego dworca ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Taka inwestycja to po prostu wymóg cywilizacyjny i powinna być zrobiona bez jakiegoś zbierania podpisów. Tym bardziej, że zgodnie z prawem dworce PKP i przewoźnicy kolejowi mają zapewniać poruszanie się po dworcach osobom niepełnosprawnym i o ograniczonej sprawności ruchowej. Ale pocisnąć PKP można. Pozostałe propozycje uważam za zwykłe ekonomiczne i techniczne bzdury.
Czy (2025.11.04)

info

0  
  1
Stalinowski POrtel znów cenzuruje. Gdzie mój komentarz cenzorzy? Wstyd!
Jawamwojtaniewybierałem (2025.11.04)
@Jawamwojtaniewybierałem - Twój? w domu na info
Kefirek Robert (2025.11.04)