UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Jajko 9 - A kto i w jakim celu ma jeździć na tej trasie? To lata 70,zakładów już nie ma, ośrodków wczasowych też. Braniewo nie istnieje bez wojska, PGR padły. Więc po co te linia? Ktoś znajdzie jakieś argumenty czy chodzi o sentyment?
Jajko