UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Z Elbląga możemy najdalej pojechać bez przesiadki do Białegostoku przez Olsztyn i do Szczecina Głównego przez trójmiasto, ale do pozostałych części kraju nie da się niestety, bo brakuje dla tego miasta ( dla Pasłęka i Morąga również ) linii kolejowej, po której można dojechać bezpośrednio do Warszawy, Krakowa, Łodzi, Zakopanego itd.
nwm