UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Powinno być bezpośrednie połączenie Elbląg Kraków, Wrocław a nie te koszmarne przesiadki z torbami. Elbląg ciągle jest w czarnej.....
Powinno być bezpośrednie połączenie Elbląg Kraków, Wrocław a nie te koszmarne przesiadki z torbami. Elbląg ciągle jest w czarnej.....