UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Powinno być bezpośrednie połączenie Elbląg Kraków, Wrocław a nie te koszmarne przesiadki z torbami. Elbląg ciągle jest w czarnej.....


Anuluj