A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
I właśnie świetny pomysł :)
tylko nie patolka. to że mam rente alko nie znaczy ze jestem patolka bo nie upijam sie do nieprzytomnosci codziennie!!! nie damy sie i nigdzie sie z tąd nie wybieram.
Sąsiedztwo to i spokojne, ale odwiedzający ich goście pozostawiają wiele do życzenia...
Żeby hotelowiec pasował do tego '''wielkiego osiedla''' można go wyremontować i PO sprawie. To jest istna dyskryminacja - dzielenie ludzi na lepszych i gorszych. Nie za bardzo pasuje.... - mieszkańcy pisać skargi do Rzecznika Praw Obywatelskich. Miasto niech się lepiej zajmie starymi ruderami na Grunwaldzkiej vis a vis Komeńskiego bo ulica wjazdowa do miasta a chałupy jak PGR.
Sam się wyremontuj intelektualnie. Pasożyty tam mieszkają. Jeszcze rad im udzielaj.
@zmartwiony123 - Rozproszenie. Innej wersji nie ma. Tam jest meksyk dzień i noc. A jakim cudem w barakach na Skrzydlatej już inżynierowie mieszkają. Patola zaczęła się bawić w wynajem mieszkań czy o co tu chodzi.
Do karczowania lasów... a nie im mieszkania socjalne... przecież doprowadzą w rok do takiego samego stanuuu
Zadłużenie zasobu lokali mieszkalnych, na dzień 31 grudnia 2024 roku wynosi łącznie (należność główna + odsetki) 103 639 107,87 zł. W tym zadłużenie lokatorów aktualnie zamieszkujących zasób to 67 075 757,74 zł
@Jajko - przecinek Ci sie przestawił.
To dopiero wzrośnie ciśnienie na wyrąb Bażantarni by dokonać upragnionego przez tych co tu mieszkają połączenia ul. Wschodniej z ul. Sybiraków. Poza tym niesmaczne jest wcześniejsze zaprzeczanie, że eksmisji z tego hotelowca nie będzie. Na zasadzie "Prawem się zasłonię, ale lewem dokończę"