88
28.10.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
mafia deweloperska w rozkwicie
zenekspodsklepu (2025.10.28)

info

36  
  24
@dev_flipper - Zwłaszcza widok na Dębicę...
Bezproblemowy (2025.10.28)
Nareszcie !
(2025.10.28)

info

19  
  4
Na Łączności przy urzędzie wiejskim jest duży pustostan można tu lokatorów ulokować. Rada wiejska jest bardzo tolerancyjna to chyba nikt nie będzie przeciw.
(2025.10.28)
@Bezproblemowy - Przynajmniej sąsiedzi spokojni i nie kradną.
(2025.10.28)
i bardzo dobrze !!!!!
Jegomość (2025.10.28)

info

11  
  4
" oraz poprawy standardów i jakości zasobu Zarządu Budynków Komunalnych" - w sensie, sprzedadzą budynek w kiepskim stanie, wypadnie z puli kiepskich budynków ZBK, co jedocześnie podbije na plus ich średnią jakości zasobu? xD
zedbeka (2025.10.28)

info

20  
  1
"powstaje nowe osiedle mieszkaniowe z sześcioma budynkami, do którego - jak widać - hotelowiec nie za bardzo pasuje. " - uuuuu mocne słowa, czyżby szykowało się śledztwo w sprawie układów z pato-deweloperuchami?
gruuuubo (2025.10.28)

info

33  
  3
@zmartwiony123 - Patologię tylko do patologii. Oni się nie asymilują. Pod miasto do kontenerów.
(2025.10.28)
Obstawiam, że zamieszkają w centrum miasta.
)) (2025.10.28)

info

10  
  4