A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
mafia deweloperska w rozkwicie
@dev_flipper - Zwłaszcza widok na Dębicę...
Nareszcie !
Na Łączności przy urzędzie wiejskim jest duży pustostan można tu lokatorów ulokować. Rada wiejska jest bardzo tolerancyjna to chyba nikt nie będzie przeciw.
@Bezproblemowy - Przynajmniej sąsiedzi spokojni i nie kradną.
i bardzo dobrze !!!!!
" oraz poprawy standardów i jakości zasobu Zarządu Budynków Komunalnych" - w sensie, sprzedadzą budynek w kiepskim stanie, wypadnie z puli kiepskich budynków ZBK, co jedocześnie podbije na plus ich średnią jakości zasobu? xD
"powstaje nowe osiedle mieszkaniowe z sześcioma budynkami, do którego - jak widać - hotelowiec nie za bardzo pasuje. " - uuuuu mocne słowa, czyżby szykowało się śledztwo w sprawie układów z pato-deweloperuchami?
@zmartwiony123 - Patologię tylko do patologii. Oni się nie asymilują. Pod miasto do kontenerów.
Obstawiam, że zamieszkają w centrum miasta.