UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To dopiero wzrośnie ciśnienie na wyrąb Bażantarni by dokonać upragnionego przez tych co tu mieszkają połączenia ul. Wschodniej z ul. Sybiraków. Poza tym niesmaczne jest wcześniejsze zaprzeczanie, że eksmisji z tego hotelowca nie będzie. Na zasadzie "Prawem się zasłonię, ale lewem dokończę"