UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Żeby hotelowiec pasował do tego '''wielkiego osiedla''' można go wyremontować i PO sprawie. To jest istna dyskryminacja - dzielenie ludzi na lepszych i gorszych. Nie za bardzo pasuje.... - mieszkańcy pisać skargi do Rzecznika Praw Obywatelskich. Miasto niech się lepiej zajmie starymi ruderami na Grunwaldzkiej vis a vis Komeńskiego bo ulica wjazdowa do miasta a chałupy jak PGR.