Wybrany wątek opinii

Pytanie, czy ludzie tam mieszkający dadzą radę poddać się socjalizacji z mieszkańcami Elbląga - bliżej centrum.
zmartwiony123 (2025.10.28)
@zmartwiony123 - Patologię tylko do patologii. Oni się nie asymilują. Pod miasto do kontenerów.
(2025.10.28)
@zmartwiony123 - Rozproszenie. Innej wersji nie ma. Tam jest meksyk dzień i noc. A jakim cudem w barakach na Skrzydlatej już inżynierowie mieszkają. Patola zaczęła się bawić w wynajem mieszkań czy o co tu chodzi.
(2025.10.28)
@zmartwiony123 - Tam są nirmalniejsi ludzi niż wielu tutaj
(2025.10.29)
Powrót do komentarzy