Wybrany wątek opinii
Pytanie, czy ludzie tam mieszkający dadzą radę poddać się socjalizacji z mieszkańcami Elbląga - bliżej centrum.
Do moderacji
Odpowiedz
109
10
@zmartwiony123 - Patologię tylko do patologii. Oni się nie asymilują. Pod miasto do kontenerów.
Do moderacji
Odpowiedz
26
2
@zmartwiony123 - Rozproszenie. Innej wersji nie ma. Tam jest meksyk dzień i noc. A jakim cudem w barakach na Skrzydlatej już inżynierowie mieszkają. Patola zaczęła się bawić w wynajem mieszkań czy o co tu chodzi.
Do moderacji
Odpowiedz
15
1
@zmartwiony123 - Tam są nirmalniejsi ludzi niż wielu tutaj
Do moderacji
Odpowiedz
0
2