UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@zmartwiony123 - Rozproszenie. Innej wersji nie ma. Tam jest meksyk dzień i noc. A jakim cudem w barakach na Skrzydlatej już inżynierowie mieszkają. Patola zaczęła się bawić w wynajem mieszkań czy o co tu chodzi.