UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
To dopiero wzrośnie ciśnienie na wyrąb Bażantarni by dokonać upragnionego przez tych co tu mieszkają połączenia ul. Wschodniej z ul. Sybiraków. Poza tym niesmaczne jest wcześniejsze zaprzeczanie, że eksmisji z tego hotelowca nie będzie. Na zasadzie "Prawem się zasłonię, ale lewem dokończę"