UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
tylko nie patolka. to że mam rente alko nie znaczy ze jestem patolka bo nie upijam sie do nieprzytomnosci codziennie!!! nie damy sie i nigdzie sie z tąd nie wybieram.
tylko nie patolka. to że mam rente alko nie znaczy ze jestem patolka bo nie upijam sie do nieprzytomnosci codziennie!!! nie damy sie i nigdzie sie z tąd nie wybieram.