Wybrany wątek opinii
tylko nie patolka. to że mam rente alko nie znaczy ze jestem patolka bo nie upijam sie do nieprzytomnosci codziennie!!! nie damy sie i nigdzie sie z tąd nie wybieram.
Do moderacji
Odpowiedz
5
17