Wybrany wątek opinii

tylko nie patolka. to że mam rente alko nie znaczy ze jestem patolka bo nie upijam sie do nieprzytomnosci codziennie!!! nie damy sie i nigdzie sie z tąd nie wybieram.
(2025.10.28)
Powrót do komentarzy