Wybrany wątek opinii

Na Łączności przy urzędzie wiejskim jest duży pustostan można tu lokatorów ulokować. Rada wiejska jest bardzo tolerancyjna to chyba nikt nie będzie przeciw.
(2025.10.28)
I właśnie świetny pomysł :)
(2025.10.28)
Powrót do komentarzy