Wybrany wątek opinii
Na Łączności przy urzędzie wiejskim jest duży pustostan można tu lokatorów ulokować. Rada wiejska jest bardzo tolerancyjna to chyba nikt nie będzie przeciw.
Do moderacji
Odpowiedz
40
7
I właśnie świetny pomysł :)
Do moderacji
Odpowiedz
7
2